Laser Light-Sheer

LIGHTSHEER Diode Laser System jest najmocniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem depilacyjnym dostępnym na rynku światowym. Usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry. Daje gwarancję skuteczności oraz oczekiwany efekt w najmniejszej liczbie zabiegów. Jest komfortową postacią starannej i bezpiecznej metody epilacji.

LIGHTSHEER Diode Laser System - laser diodowy, w którym zastosowano zespół diod o najwyższej osiągalnej mocy, co umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów. Duża moc, odpowiednio długi czas trwania impulsu, sprawiają, że depilacja jest trwała. Niepowtarzalny odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip umożliwia aktywne chłodzenie i sprawia, że zniszczeniu ulega większa liczba włosów (z powierzchni 1 lub 1.5 cm2) podczas jednokrotnego przyłożenia do skóry, a także sprawia, iż zabieg jest praktycznie bezbolesny. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA oraz certyfikat Europejski. Zabieg wykonywany jest przez personel, który przeszedł specjalistyczne przeszkolenie, prowadzone przez producenta - firmę LUMENIS. Daje to gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa oferowanych usług.

Zabieg epilacji przy pomocy lasera "Light-Sheer"

Laser "Light-Sheer" posiada aktywny system schładzania, co warunkuje zwiększenie komfortu zabiegu i zabezpiecza skórę przed powstaniem nadmiernego rumienia. Najnowocześniejsza diodowa technologia pulsacyjna trwale usuwa niepożądane owłosienie. Dzięki opatentowanej końcówce o średnicy 9 mm zapewniamy szybkie przeprowadzenie zabiegu przy aktywnym schładzaniu i zabezpieczeniu skóry. Unikalna technika kompresji zwiększająca aktywność docierania światła lasera nawet do najgłębiej położonych włosów. Istnieje również możliwość dobrania optymalnych parametrów dla wszystkich typów skóry (również skóra opalona). Zabiegi laserowe stosuje się w celu usunięcia włosów pojawiających się na skórze w przebiegu zaburzeń endokrynologicznych (hirsutyzm), w celach kosmetycznych do epilacji określonych partii ciała (nogi, bikini, pachy). Leczenie laserowe można również prowadzić u osób, u których występują objawy wrastania włosów po innych metodach depilacji oraz u osób ze zmianami naczyniowymi na nogach. Leczenie to znakomite efekty daje również u pacjentów z wrażliwą skórą, u których pojawia się odczyn zapalny (zaczerwienienie) po woskowaniu, goleniu bądź depilacjach chemicznych, Zabiegi mozna wykonywać u mężczyzn w wypadku nadwrażliwości skóry po goleniu (przerzedzanie włosów) a także na skórze karku, plecach i na uszach. Przed przystąpieniem do zabiegu terapii laserowej pacjent musi podjąć pewne działania, które w znacznym stopniu mogą wpłynąć na jego efektywność. . Nie wolno depilować włosów przed zabiegiem (woskowanie, penseta). Włosy można przystrzyc, golić . Należy odpowiednio nawilżyć skórę przed zabiegiem. W tym celu zaleca się wypicie około 2 - 2,5 litra płynów. Istnieje szereg przeciwwskazań, które mogą nam uniemożliwić wykonanie zabiegu, należą do nich: - ciąża - alkohol spożywany 24 h przed zabiegiem - leki światłouczulające (w szczególności m.in. antybiotyki, leki uspakajające, antyalergiczne, środki ziołowe w formie tabletek i herbatek- głównie nagietek i dziurawiec) - ekspozycja na słońce i pobyt w solarium od którego nie minęło 3-4 tyg. - kremy zawierające retinol i wit. C stosowane na powierzchnię, która będzie poddana zabiegowi - depilacja inna niż mechaniczna do 3 tyg. przed zabiegiem - peelingi chemiczne ( minimum 1 tydz. odstępu ) Czas zabiegu przy użyciu lasera diodowego może trwać od kilkunastu minut (warga górna) do 2 godzin - okolice nóg.
PrzedPo